22. 05. 2024

Chcete začít od ledna hubnout? Pomůže vám Slimax!

Vánoce jsou velkou zatěžkávací zkouškou pro muže i ženy. Jen málokdo odolá libé vůni vánočního cukroví, čokoládových figurek ze stromečku, vynikajícím jídlům, která si dopřáváme od Štědrého dne po Nový rok včetně bujaré oslavy konce roku s množstvím alkoholu. Tyhle téměř dva týdny se mnohdy podepíšou na naší postavě. Jestliže nejen kvůli vánocům, ale kvůli své figuře, se kterou nejste delší dobu spokojeni, chcete zhubnout, vězte, že vám dobře pomůže Slimax!

Slimax – novinka na našem trhu

Jde o nový druh doplňku stravy, který je určen pro širokou veřejnost. Obsahuje látky přírodního původu. Jako jediný získal zdravotní potvrzení o tom, že obsahuje látku Glukomannan, po němž se skutečně hubne. Dále obsahuje např. Psyllium, které budou znát určitě ženy! Slimax představuje zdravé hubnutí, které všem zájemcům umožní konečně zhubnout. Díky němu snížíte svůj kalorický příjem, vytváří totiž pocit nasycení! Přestože budete jíst méně, nebudete hladovět. Chcete-li snížit svou váhu, určitě jej vyzkoušejte!

Jak jej užívat?

V balení nyní najdete bonus navíc, tedy 90 + 10 tobolek zdarma! Doporučená denní dávka je 3x denně 2 tobolky, ideálně 15 minut před každým jídlem. Dávku je potřeba zapít alespoň 0,3 l vody. Pokud pociťujete hlad, lze dávku zvýšit každých 5 dní o jednu tobolku na jedno jídlo.

Zkušenosti mluví za vše

Tento doplněk stravy již pomohl mnoha spokojeným klientům. Na webových stránkách maxivitalis.cz/slimax-90-10-tobolek-zdarma.html můžete najít zkušenosti jeho uživatelů. Mezi ně dokonce patří i Dominika Myslivcová, Zdeněk Srstka nebo Martin Maxa! Jde o velmi dobré důkazy toho, že zhubnout se vám určitě podaří! Neutrácejte dál za nefungující „zázračné“ koktejly nebo tabletky, které slibují přehnaně mnoho! Vyzkoušejte novinku Slimax a uvidíte, že je na našem trhu konečně skvělý pomocník, který neslibuje a koná. Zároveň jej můžete darovat svým blízkým jako báječný dárek k vánocům. Skvěle vypadat a cítit se lépe i po zdravotní stránce chtějí přece všichni.


Komentáře

Zkušenost

Doplňkům stravy jsem nevěřila až do té doby,kdy jsem je opravdu potřebovala,kila nechtěla jít dolů a váha se držela,i když nestoupala,tak jsem sáhla po slimaxu a nyní už mám za měsíc kilečko a půl dole.
U mě bylo rozhodující složení a psylium ve slimaxu normal.
Takže ano doporučuju:-))

Slimax je přípravek, který

Slimax je přípravek, který jsem hledala. Něco pro starší ženy, ale zároveň aby to nebylo příliš škodlivé pro můj organismus. Slimax mi nabízí obojí - je vhodný pro ženy nad 40 let a je to přírodní doplněk stravy. Doufám, že budu stejně nadšená i po absolvování odtučňovací kůry. :-D

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení