22. 03. 2023

Chcete zhubnout nebo vypadat skvěle?

Chcete zhubnout nebo vypadat skvěle?Sloupky

Zdá se vám to nesmyslné? Že v tom není rozdíl? Někdy je a někdy není. Co je to, co přitahuje muže na ženách? Dokonale tvarovaná ňadra velikosti D? Dlouhé štíhlé nohy? Bloňďatá hříva? Od každého trochu?

Ve skutečnosti jsou muži přitahováni k ženám díky poměru pasu a boků. Nevěříte? Sexy symboly všech věků měly ideální poměr objemu pasu a boků a to 0,7 nebo chcete-li 70%.  Znamená to, že žena s objemem pasu 70 cm by měla mít ideální objem boků 100 cm. Ač se to zdá neuvěřitelné, tomuto ideálu ženské krásy se blížila jak legendární Twigy, tak i Věstonická Venuše, sexuální symbol minulého století Marilyn Monroe a další krásky. Je pravdou, že idol ženské krásy se měnil v průběhu času. Jak je možné, že se parametr 0,7 prolíná všemi? Je to známka plodnosti. Stavba ženského těla má zásadní vliv na plodnost a ač si to neuvědomujeme, je to přesně to, co přitahuje muže na ženách. Většina mužů řekne, že je nepřitahují ženy s chlapeckým typem postavy.

Samozřejmě to je pouze výsledek vizuálního vjemu, je to živočišný pud. V civilizované společnosti k tomu přistupují další faktory. Ale podstatné je – je úplně jedno, jestli jsme štíhlé nebo baculaté, musíme být vytvarované. Takže pojďme cvičit.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení