22. 05. 2024

Nový server (nejen) o hubnutí

Obezita, nadváha, tloušťka - a naproti tomu hubnutí, štíhlá linie, dieta a zdravá výživa. To jsou a nejspíš ještě nadlouho budou témata dneška. Moderní doba s sebou nese výdobytky, ale i negativa. Snad nejčastěji zmiňovaná a asi nejvíce nenáviděná a obávaná civilizační choroba je obezita.

O boji proti ní lze nalézt spousty článků na mnoha místech. Náš server je nejspíš první zcela specializovaný na toto téma, aniž by se přitom snažil podbízet vlastní zboží či služby.

Na tomto serveru Dieta-Fit-Hubnutí.cz se pokusíme o koncentrovaný, přesto čtivý a zajímavý obsah pro ty, kdož chtějí zhubnout, udržet si váhu, zdokonalovat postavu či jen být zdravý a fit. Počet vlastních textů bude nejspíš zpočátku tvořit menšinu oproti převzatým, časem - jak se bude zvyšovat počet čtenářů - se tento poměr snad bude příznivěji měnit.

Pokud sami k této problematice máte co nabídnout, neváhejte se s námi podělit o zajímavé texty, stačí je zaslat na adresu redakce (redakce [zavinac] dieta-fit-hubnuti.cz). Také nám pište co zajímavého jste kde četli nebo podněty a nápady, co byste zde uvítali.

Těšíme se na vaši přízeň.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení