14. 06. 2024

Snižování nadváhy

Sapiens - SW pro snižování nadváhy

Rozhodněte se sami, zda pomůžete svému tělu od přebytečných kilogramů a zda si chcete získanou váhu i udržet.

Nutradit

Poradna pro snižování nadváhy a prevenci civilizačních chorob.

Nutriční poradenství - Helena Takačová Šnajdrová

Nutriční poradna, která je vhodná je vhodná především pro osoby s rizikovými faktory jako je hypertenze - vysoký tlak, obezita, ischemická choroba srdeční, diabetes, infarkt myokardu, zvýšená hladina cholesterolu v krvi, nadměrný stres, kouření atd. Výživové poradenství jsou krátkodobé kurzy na zoptimalizování drobných stravovacích zlozvyků, rychlou úpravu životosprávy nebo sestavení jídelníčků. Následná péče a servis může spočívat v komplexním odborném kurzu snižování nadváhy nebo v návštěvách nutriční poradny.

ViaFit

Individuální poradenství a kurzy v oblasti snižování nadváhy, kurzy k překonání fobií, deprese, stresu a jiných potíží.

Systém asistovaného hubnutí

Pomoc při snižování nadváhy pod odborným dohledem. Sestavení jídelníčků na míru. Distribuce obrazové kalorické tabulky.

Centrum lékařské prevence - MUDr. Lenka Luhanová

Snižování nadváhy pod odborným dohledem. Naučíme Vás správně jíst. Programy jsou zaměřené na hubnutí, dobré stravovací návyky, vyváženou a racionální výživu, zdravý životní styl. Provádíme měření tělesného tuku přístrojem BODYSTAT, změříme tlak, hladinu cukru v krvi - včasné odhalení cukrovky, kontrola cholesterolu. Poradna odvykání kouření, poradna pro poruchy příjmu potravy (anorexie, bulimie). Nabízíme přednášky: Prevence rizikových faktorů v životním stylu, Dny zdraví pro školy, obce, firmy.

Poradna pro výživu EFT terapie

Poradenství v oblasti preventivní, léčebné a sportovní výživy. Kurzy snižování nadváhy pomocí EFT terapie, cvičení pod dohledem a vypracování osobního výživového plánu. Hodnocení jídelníčků a tvorba individuálních výživových doporučení.

Dívčí a dámský klub Diana

Poradenství z oblasti výživy, psycholgie, odborní lektoři, cvičitelky a fyzioterapeutky, kosmetičky a vizážistky, maséři a dalšími. Klub Diana je zaměřen na tvorbu programů zdravého a přirozeného hubnutí pro ženy, ale též péči o duševní svěžest a přirozenou krásu. Klub je otevřen pro všechny ženy, ať jsou odkudkoli, ženy mladšího, středního a zralého věku, které to nevzdávají, chtějí o sebe pečovat, pěstovat mladistvost, štíhlost, duševní svěžest a optimismus, fyzickou kondici a vitalitu.

Merrylinka - klub rozumného snižování hmotnosti

Ačkoli doména stále existuje, bohužel webové stránky www.merylinka.cz byly zrušeny v důsledku stažení přípravku Meridia, stejně jako všech ostatních léků, obsahujících účinnou látku sibutramin.

Pokud chcete, můžete využít naše stránky, na kterých najdete velmi podobný obsah - spoustu rad, jak snížit svoji hmotnost, jak sestavit ideální jídelníček a ještě více.

STOB - Stop OBezitě

Rozumné hubnutí, skupinové kurzy snižování nadváhy, kurzy pro muže, rodinné kurzy, poradna, pomůcky - knihy, CD, DVD, redukčně kondiční pobyty. Zdarma poskytujeme elektronický časopis, sebekoučink, databáze potravin, kalkulačky, internetové kurzy.

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení