22. 05. 2024

Cvičení jen na 30 minut a výsledky jsou fenomenální. Zkuste to taky!

Máte pocit, že když v posilovně nebudete trávit celé hodiny, nemůžete dosáhnout skvělých výsledků? Není to pravda. Někdy je to dokonce naopak a spíše než na délce tréninku záleží na tom, jak kvalitně a intenzivně jste cvičili. Díky jedinečnému konceptu stačí cvičit 30 minut, kdy efektivně zapojíte snad všechny svalové partie. Co takové cvičení obnáší a kam se za ním vydat?

Příjemné zázemí v ženském fitness

Řada žen se stydí chodit do posilovny. Překonat pocit, že na vás všichni koukají, bývá těžké a to i přesto, že je naprosto neoprávněný. V ženském fitness se však můžete cítit mnohem lépe, protože budete mezi ženami se stejným cílem. Díky efektivním strojům a pomůckám pro posilování dosáhnete perfektních výsledků za poměrně krátkou dobu. Jediné, co budete potřebovat, je trocha píle a snaha dostat ze sebe na každém tréninku to nejlepší.

Cvičení pod dohledem trenérky

Když přijdete poprvé do fitness centra, máte pocit, že nevíte, co máte dělat. Naštěstí je tu kvalifikovaná trenérka, která vám vysvětlí základy a navede vás na správný tréninkový plán. Dohled nad správným provedením jednotlivých cviků je samozřejmostí. Trenérka vám navíc dodá potřebnou motivaci, kdy budete mít snahu si opravdu pořádně máknout a cvičit naplno. Navštívit můžete ženské fitness v Praze, jít do fitness v Ostravě či si pořádně zacvičit v dámském fitness Olomouc.

Vyzkoušejte členství na celý týden zdarma

Aktuálně běží akce, kdy se můžete registrovat na 7denní členství v ženském fitness zdarma. Běžná hodnota za tuto dobu cvičení je 590 korun a během celého týdne navštívíte fitness, kolikrát jen budete chtít. Výhodou je, že toto cvičení pod dohledem trenérky je vhodné pro ženy všech věkových skupin a je to i skvělá cesta, jak zhubnout po porodu. Aktivním pohybem navíc podpoříte imunitní systém, což je v tomto období velmi vhodné.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení