22. 07. 2024

Redakce

Mějte vždy v záloze kvalitní rajčata

Rajčata patří k nejoblíbenějším druhům zeleniny napříč mnoha kontinenty. Rajčata jsou nejen chutná, ale i velmi zdravá. Navíc k jejich pěstování nemusíte nutně vlastnit zahradu. Stačí si jen vybrat vhodnou odrůdu a keříky obsypané rajčaty mohou zdobit i vaše balkóny a terasy. Pokud budete úspěšní, můžete tak jednoduše vyřešit problém, kde kupovat kvalitní rajčata. Jestliže nepatří zahradničení mezi vaše silné stránky a víte, že by byla rajčata ve vaší péči předem určena k záhubě, pak se raději poohlédněte po kvalitních rajčatech.

Jaké jsou výhody krabičkové diety?

Pojďme se s nimi seznámit:

Časový posun a imunita

Letní čas skončil i reálně zpětným posunem hodinových ručiček k dorovnání času astronomického. Blíží se dokonce rok, kdy bychom změn času měli být konečně ušetřeni a vnímavější povahy si uleví od tělesného i duševního časového zmatku, který je prokázaný různými studiemi, ale hlavně pozorovatelný selským rozumem.

Španělská kuchyně - bezedná studna specifické chutě, vůně a barev

Španělská kuchyně stejně jako téměř každá jiná je velmi specifická. Velkou roli přitom hraje také geografická rozmanitost.

Jak být fit? Jako první pomůže BMI kalkulačka. A co dále?

Toužíte být zdraví, hubení a tedy celkově fit? Pokud ano, je třeba začít změnit svůj život. Ne vždy je nutné vyhledat pomoc odborníka, jelikož jsou postupy, které zvládnete sami. Nutné je však vědět, jak na tom vlastně jste. ideální věc, která vám pomůže, je BMI výpočet. Zjistíte hodnotu poměru vaší váhy k vaší výšce. To vám řekne, zda je nutné shodit pouze pár kilogramů, nebo je nutný výraznější redukční program. Prvním pravidlem je to, že byste měli začít s hubnutím ihned. Ze dne na den. Když si řeknete, že až od pondělí, nebo od příštího měsíce, velmi často svému slibu nedostojíte, jelikož ztratíte odhodlání.

4 tipy pro výběr nového nábytku

Přemýšlíte nad výběrem nového nábytku a nevíte, podle čeho se orientovat v pestré nabídce? Nákup nové skříně, stolu nebo sedací soupravy si žádá určitou pozornost věnovanou porovnávání jednotlivých parametrů a sledování, co by se mohlo hodit zrovna do vašeho bytu. O jaké parametry jde a kde levně a rychle pořídíte všechno potřebné pro vybavení svého bytu? To se dozvíte v tomto článku.

Pasující rozměry

Varianty erotických masáží – uvolnění a relaxace nebo nažhavení partnera?

Při vybírání služby v salónu nebo jen vymýšlení romantického večera se vám točí hlava nad všemi variantami erotických masáží? Nezoufejte, pomůžeme vám. Máme pro vás stručný přehled těch nejosvědčenějších! Na jakou masáž do salonu? A jak večer nabudit partnerku v přítmí a teple domova? Čtěte a vybírejte z našich tipů!

Erotické masáže a další služby, které salóny nabízí

Saháme do rezerv

Jen aby se vědělo: máme za sebou více než čtyři měsíce, kdy je den kratší než noc a z toho dva, které mají denního světla sotva třetinu z 24 hodin.

Myslete na svá játra!

Játra patří mezi nejdůležitější orgány v lidském těle. A nejvíce zatěžované. Proto bychom jim měli věnovat náležitou pozornost. 

Jak zhubnout nejenom do plavek

Shodit nějaký ten kilogram je obzvláště v létě snem snad každé ženy. Ale i nejednoho muže. To se většinou neobejde bez notné dávky odříkání následovaného kopou zpocených triček. Zdravé hubnutí může být dřina, ale výsledek vždy stojí za to.

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení