24. 02. 2024

Varianty erotických masáží – uvolnění a relaxace nebo nažhavení partnera?

Při vybírání služby v salónu nebo jen vymýšlení romantického večera se vám točí hlava nad všemi variantami erotických masáží? Nezoufejte, pomůžeme vám. Máme pro vás stručný přehled těch nejosvědčenějších! Na jakou masáž do salonu? A jak večer nabudit partnerku v přítmí a teple domova? Čtěte a vybírejte z našich tipů!

Erotické masáže a další služby, které salóny nabízí

Chcete si dopřát nevšední zážitek a svěříte se do péče profesionálovi? Salonů které nabízí různé druhy erotických masáží, je nespočet. Stačí si jen správně vybrat, nechat stud stranou a oddat se slastné jízdě.

Pokud jste zastánci tradičních metod, které mají původ v dávné historii, vybírejte z masáží:

  • tantrická
  • taoistická erotická
  • nuru

Chcete-li zažít smyslové a emotivní prozření, vyzkoušejte tantrický rituál. Délka trvání je na vašem výběru, nicméně doporučuje se alespoň hodina a půl, abyste se dostatečně uvolnili. Masírující vás poté bude jemně hladit a masírovat, aby se vaše svaly zahřály. Začínáte ve stoje, pokračujete vleže na břiše a nakonec na zádech. Součástí může být také intimní masáž, pokud si to budete vysloveně přát. Cílem je rozproudění energie po celém těle. Dochází tak k uvolnění starých traumat a odstranění bloků. Je žádoucí, abyste přítomnou chvíli prožívali v plném vědomí a abyste si uvědomili své vlastní tělo. Jedná se o unikátní zážitek nejen pro tělo, ale i pro vaši duši! Zajímá vás víc? Podívejte se, jak taková tantrická masáž probíhá.

Taoistická erotická masáž se zaměřuje na tzv. velký tah. Posláním této staré čínské tradice je dosáhnout celotělového a případně mnohonásobného orgasmu, aniž by například u muže došlo k ejakulaci. Snaží se o udržení sexuální energie, která údajně omlazuje buňky a prodlužuje život.

Japonská nuru masáž je jedinečná pro svou techniku. Zažijete doslova tělo na tělo, kdy se vám masérka bude věnovat celým svým tělem. Ano, čtete správně. Za užití speciálního gelu z nori řasy a s obsahem výtažku z aloe vera se po vás bude masírující osoba opravdu klouzat. To vás náramně uvolní a zrelaxuje! A nedivte se, pokud ucítíte návaly vášně. Pokud vyvrcholíte, nemusíte se stydět, bývá to poměrně častým jevem. Naopak si užívejte, že prožijete něco nezvyklého a vzrušujícího!

Pokud chcete zažít jen stimulaci, můžete vyzkoušet masáž intimních partií. Tady jde jen o jedno – silný sexuální zážitek, který vás uvolní a uspokojí zároveň. Jen opět musíte odhodit stud stranou a oddat se svůdným dotekům.

 

Masáž pro partnera v pohodlí domova? Vyzkoušejte to!

Chcete si užít jeden druhého a zároveň vyzkoušet něco nového? Toužíte obohatit váš sexuální život?

Připravte ložnici – zatopte, udělejte přítmí a zapalte svíčky. Nachystejte si ručníky, masážní gel a pusťte pomalou hudbu. Přivítejte partnera v sexy negližé nebo se odvažte a překvapte jej rovnou nazí. Svlékněte jej, položte na břicho a začněte masírovat. Fantazii se meze nekladou, ale měli byste si dát načas a postupovat po jednotlivých částech těla od shora dolů.

Začněte s masáží šíje, polibte mu ušní lalůčky, věnujte se ztuhlým zádům. Pokračujte k zadečku, který krouživými pohyby pořádně prohřejete. Můžete zajet i na vnitřní stranu stehen, ale opatrně! Přeci to nechcete uspěchat! Přetočte partnera na záda a opět postupujte od krku. Hlaďte mu bradavky, zajeďte do klína. Až nastane ten správný čas a vzrušení bude znatelné, nechte se unést tím, co bude následovat. Věřte, že vaše péče nezůstane bez odměny a jistě zažijete skvělé milování!

V létě také můžete vyzkoušet tipy sex expertky, které vás zaručeně rozpálí ještě víc!

Tak teď už máte jasno? Vybírejte v salonu mezi tantrickou, nuru nebo taoistickou erotickou masáži a nechte se unést dotyky profesionála! Toužíte obohatit partnerský život a vyjet z nudného stereotypu? Překvapte svůj protějšek a věnujte mu náležitou péči po těžkém dni! A co vy, máte s nějakým takovým zážitkem vlastní zkušenost? Obšťastňujete partnera tímto způsobem pravidelně?

Napište nám!

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení