19. 04. 2024

Chci zhubnout 2012

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Používejte koření

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Používejte kořeníUdržet linii

V předchozích pěti týdnech jsme se naučily, jak správně jíst, co jíst, kolik a čeho za den vypít, jak cvičit, chodit a tak jsme pomalu a nenásilně změnily svůj životní styl. Někdo více a někdo méně.

Dnes pro vás máme závěrečnou radu:

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Dávejte pozor, co jíte

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Dávejte pozor, co jíteUdržet linii

Před čtyřmi týdny jsme vám slíbili šest jednoduchých pravidel, která změní váš životní styl, a vy nejen zhubnete, ale pokud je budete dodržovat, zůstanete štíhlá.

Už žádné jo-jo efekty, žádné trápení, prostě a jednoduše se z vás stane někdo jiný. První čtyři týdny byly pohodlné a lehké.

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Začněte pravidelně cvičit

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Začněte pravidelně cvičit Udržet linii

Za uplynulé tři týdny jsme se naučily správně jíst, pít a chodit

Už jsme to uměly – jako úplně malé holčičky. Potom nám hodné babičky a tety začaly nabízet bonbonky, sušenky a jiné kalorické bomby, které děti milují. Rodiče nás nejdříve vozili v kočárku a potom autem a my se odnaučily používat nohy k tomu, k čemu byly odpradávna určené. Pokud jsme neprovozovaly nějaký sport, začaly jsme dříve nebo později tloustnout. Díky špatnému životnímu stylu jsme přibraly pár kilo „po dětech“, potom „věkem“. Důvodů (výmluv), proč se nám nedaří udržet postavu, máme spoustu.

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Naučte se správně jíst

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Naučte se správně jíst Udržet linii

Zhubnout dokáže skoro každý.

Problém nastane potom, co se nám podaří ta přebytečných šest kilo sundat. Co se děje dál? Pomaleji nebo rychle (podle toho, jak rychle se vrátíme ke svému předchozímu režimu jídla a pohybu) horko těžko ztracené kilogramy opět nabereme a někdy ještě víc. Je vám to povědomé? Ano, správně – jedná se o klasický jojo efekt. Horší je, že nabereme více, než jsme dietou zhubly.

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Používejte nohy

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Používejte nohy Udržet linii

Myslíte si nejspíš, že se tu někdo zbláznil. Nohy přece používá každý – a přesto…

Pokud jezdíte na dovolenou nejen se opalovat u moře, ale také chodit a přes rok jezdíte autem, tramvají nebo jiným dopravním prostředkem, možná jste si všimly, jak se vám za tu dovolenou pěkně zformovaly nohy, jak lépe vypadají a jsou štíhlejší. Samozřejmě, že po týdnu v kanceláři je vše ve starých kolejích. Ale jak to zařídit, když nemáte čas každý den běhat nebo chodit na dlouhé svižné procházky?

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Naučte se pít

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Naučte se pít Udržet linii

Zhubnout dokáže skoro každý. V našem osmitýdenním programu postupně změníme své návyky tak, abychom nejen zhubly, ale také zůstaly štíhlé.

Vyhneme se tak jo-jo efektu, nebudeme se trápit a hlavně – půjdeme postupně a skončíme těsně před prázdninami. Do plavek tak budeme mít lepší postavu, než máme dnes.

Jak zhubnout a zůstat štíhlá?

Jak zhubnout a zůstat štíhlá?Udržet linii

Zhubnout není žádný kumšt, ale nepřibrat zpátky ztracená kila a ještě nějaká navíc, to nezvládne každý. Mnozí z nás jsou potom nešťastní z prokletého jo-jo efektu, kdy zhubneme 5 kilo a měsíc po ukončení diety už máme dvě zpátky a do půl roku vážíme více než na začátku. Zhubnout není to, oč tu běží, být štíhlá – to je náš sen, náš cíl, to doopravdy chceme. Zhubnout dokáže skoro každý. Záleží na motivaci. Ale jak znovu nepřibrat? Jak se nevrátit z úžasné velikosti 38 zpátky do čtyřiačtyřicítky?

Jediná šance je změnit životní styl. Že je to těžké? Rozhodně ano, pokud se o to budete snažit najednou, a ze dne na den.

Chci zdravě hubnout v roce 2012 - Den stodvacátý 30.dubna

Chci zdravě hubnout v roce 2012Hubnutí

Milé dámy,

dnes je poslední den našeho projektu Chci zdravě hubnout v roce 2012. Věříme, že jste se za ty čtyři měsíce naučily, jak cvičit, jak se stravovat a že naše rady, které jsme vkládali do článků, přispěli ke zdravějšímu přístupu k životu.
Doufám, že vám náš program pomohl dosáhnout cíle, který jste si na začátku stanovily a že jste s ním byly spokojené.
Pokud chcete v každodenním režimu pokračovat, můžete začít znovu od třetího dne projektu, kde je první podrobný rozpis. http://www.dieta-fit-hubnuti.cz/chci-zdrave-hubnout-v-roce-2012-den-treti-4ledna

Chci zdravě hubnout v roce 2012 - Den stodevatenáctý 29.dubna

Chci zdravě hubnout v roce 2012Hubnutí

Milé dámy,

dnešním dnem vstupuje Měsíc do souhvězdí Lva. Lev je plný síly, nebojí se ničeho a do všeho se s nadšením pustí. Na druhou stranu dokáže být líný až neuvěřitelně. Zkrátka Lev leží nebo běží. Pokud nějakého Lva ze svého okolí znáte, víte, o čem je řeč. Lev nedělá věci napůl, není mu zatěžko pomoci druhému, chrání slabé, je štědrý, ušlechtilý a bystrý. Jediné, na co si musíte ve Lvu dát pozor, je sklon k panovačnosti. Naše zdraví je na tom dnes a zítra velmi dobře, máme sílu a odvahu na rozdávání. Pouze osoby, trpící chorobami srdce musí být na sebe opatrnější.

Dnes máme zeleninový oběd, Hard varianta odpočívá, ostatní tvarují postavu.

Chci zdravě hubnout v roce 2012 - Den stoosmnáctý 28.dubna

Chci zdravě hubnout v roce 2012Hubnutí

Milé dámy,

sobota je pro nás dnem, kdy všichni cvičíme. Light a Medium varianta mají aerobní den, Hard tvaruje postavu.
Měsíc je pořád v Raku, platí to, co jsme psali včera a ve čtvrtek. Dávejte si dobrý pozor na játra a žlučník, pokud trpíte na potíže se žlučníkem, pijte dnes heřmánkový čaj. Samozřejmě vynechte alkohol v jakékoli podobě.

Jelikož je dnes sobota a tedy volný den, máme na sebe více času a uděláme si fantastickou jehněčí kotletku.

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení