5. 12. 2022

Jak zhubnout a zůstat štíhlá?

Jak zhubnout a zůstat štíhlá?Udržet linii

Zhubnout není žádný kumšt, ale nepřibrat zpátky ztracená kila a ještě nějaká navíc, to nezvládne každý. Mnozí z nás jsou potom nešťastní z prokletého jo-jo efektu, kdy zhubneme 5 kilo a měsíc po ukončení diety už máme dvě zpátky a do půl roku vážíme více než na začátku. Zhubnout není to, oč tu běží, být štíhlá – to je náš sen, náš cíl, to doopravdy chceme. Zhubnout dokáže skoro každý. Záleží na motivaci. Ale jak znovu nepřibrat? Jak se nevrátit z úžasné velikosti 38 zpátky do čtyřiačtyřicítky?

Jediná šance je změnit životní styl. Že je to těžké? Rozhodně ano, pokud se o to budete snažit najednou, a ze dne na den.

Ukážeme vám, jak bezbolestně a postupně, a hlavně trvale změnit svůj životní styl za osm týdnů. Proč právě osm týdnů? Osm týdnů zbývá do letních prázdnin. Nutit se do čehokoli o prázdninách je nesmysl. O prázdninách odpočíváme, ať už jsme na dovolené nebo ne, oblékáme si plavky a sexy trička a šaty a rozhodně nemáme chuť myslet na nadbytečná kila. Proto během osmi týdnů změníme svůj životní styl na zdravější a zároveň našemu tělu prospěšnější.

Nebudeme vás nutit zapomenout na vaše oblíbená jídla, nebudeme vám je dávkovat pouze jednou za čas, nebudeme vás nutit přestat jíst, co máte rády a začít to, co vám nechutná. Nechceme žádné převratné změny, nechceme, abyste se trápily, nechceme, abyste to v polovině vzdaly. Každý týden se zaměříme na jednu jedinou věc a tu na sobě změníme. Za osm týdnů vás zbavíme návyků, jejichž pomocí si vycpáváme boky, zadečky a bříška. Každý týden změníme pouze jedinou věc, ale pak se už k ní nesmíme vrátit.

Protože začínat s čímkoli v pracovní den, kdy se většina z nás soustředí na práci a nemá na sebe moc času, najdete na tomto místě každý pátek plán na celý následující týden. Budeme moc rádi, když nám napíšete své zkušenosti se změnou režimu a návyků. Něco změnit není těžké, těžké je nevrátit se do starých kolejí. Proto půjdeme postupně, krok za krokem.  Mezitím budeme uveřejňovat zajímavé informace, přibude i několik nových receptů na báječné letní dietní pokrmy. To vše nás čeká ještě do prázdnin.

Těším se pozítří na shledanou

PharmDr. Romana Přikrylová

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení