5. 12. 2022

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Používejte nohy

Jak zhubnout a zůstat štíhlá? - Používejte nohy Udržet linii

Myslíte si nejspíš, že se tu někdo zbláznil. Nohy přece používá každý – a přesto…

Pokud jezdíte na dovolenou nejen se opalovat u moře, ale také chodit a přes rok jezdíte autem, tramvají nebo jiným dopravním prostředkem, možná jste si všimly, jak se vám za tu dovolenou pěkně zformovaly nohy, jak lépe vypadají a jsou štíhlejší. Samozřejmě, že po týdnu v kanceláři je vše ve starých kolejích. Ale jak to zařídit, když nemáte čas každý den běhat nebo chodit na dlouhé svižné procházky?

Slíbili jsme vám, že za osm týdnů změníme svůj životní styl tak, abychom nepřibíraly na váze a naše tělo získalo lepší proporce, než dřív. Druhou zásadou je používat nohy k tomu, k čemu jsou určené a ne pouze k sešlápnutí spojky, brzdy a plynu.

2.Týden – Používejte nohy k chození!

Pokud kdekoli pravidelně jezdíte výtahem, přestaňte ho používat. Bohužel dnešní moderní budovy mají schodiště pouze jako únikovou cestu, ale pokud jej lze používat k chození, udělejte to. Vždy, když máte možnost, jděte pěšky.  Po týdnu se do pátého patra už nezadýcháte. Samozřejmě, že pokud to máte do práce dvacet kilometrů, určitě nemůžete chodit pěšky, ale každý má příležitost na kratší vzdálenosti používat své vlastní nohy. Nezapomínejte, že hodinou chůze můžete spálit okolo 1000kJ.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení