30. 01. 2023

4 tipy pro výběr nového nábytku

Přemýšlíte nad výběrem nového nábytku a nevíte, podle čeho se orientovat v pestré nabídce? Nákup nové skříně, stolu nebo sedací soupravy si žádá určitou pozornost věnovanou porovnávání jednotlivých parametrů a sledování, co by se mohlo hodit zrovna do vašeho bytu. O jaké parametry jde a kde levně a rychle pořídíte všechno potřebné pro vybavení svého bytu? To se dozvíte v tomto článku.

Pasující rozměry

Jedním z velmi důležitých parametrů při výběru skříně, sedačky, postele či stolu jsou rozměry. Zvolený kus nábytku totiž musí perfektně sedět na připravené místo. V případě nákupu většího množství vybavení najednou se řiďte rozměry uvedenými na připraveném plánku, ať se vám pak nestane, že nábytek k sobě nebude pasovat.

Příjemný vzhled

Druhým bodem povedeného výběru nového vybavení je samozřejmě vzhled. Snažte se zvolit takový design, který se hodí k ostatním věcem a odpovídá vašim představám. Výběr sladěných věcí si usnadníte, když nakoupíte několik prvků z jedné modelové řady.

Materiál se snadnou údržbou

Krásný vzhled ale není všechno a pro praktický život je potřeba uvažovat i nad tím, jak snadno se bude nábytek udržovat. Pozor si dávejte například při výběru nábytku do kuchyně, který musí být vyroben z materiálů odolných proti působení vlhkosti. U jiných kusů nábytku si zase zkuste představit, jak často budete muset dané vybavení čistit.

Rychlý výběr na internetu

Značnou práci při výběru si ušetříte díky nákupu na internetu. Během několika kliknutí si otevřete nabídku nábytku do obývacího pokoje, koupelny, ložnice i jídelny. Na stránkách Atan nábytek i pohodlně nakoupíte a už jen čekáte, až vám zboží dorazí domů. Všechny potřebné údaje o vybraném kusu máte k dispozici a ušetříte si čas i starosti v porovnání s nákupem v kamenném obchodě. Když budete mít štěstí, najdete i nějakou slevovou akci a ještě k tomu ušetříte.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení