22. 05. 2024

Dieta versus Přípravky na hubnutí

Někteří lidé jsou zvyklí držet různé diety, aby dosáhli krásného těla. Ale jiní neodolají jídlu, které není úplně dietní, a mají ho velice rádi, proto dávají radši přednost různým práškům a doplňkům stravy, s kterými zhubnou i když budou jíst, co chtějí. Každé má své výhody a každý si zvolí to, co je mu bližší.
Existují mnohé diety na hubnutí. Ale vždy mají ten stejný cíl, vyhnout se nezdravým a hlavně tučným jídlům, aby se později neukazovali na naší postavě.

Dieta modelek

Velice známá dieta, která pomáhá k rychlému hubnutí. Avšak také není určená pro každého člověka, pokud máte problém s hladinou cukru v krvi, tak byste se této dietě měli vyhnout. Jedná se o dietu, která je založena na tom, že po celý den budete jíst pouze ovoce a to pětkrát denně. Někdy je to dobré jako očistná kúra vašeho těla, ale neměla by se držet déle, než tři dny.

Krabičková dieta

Moderní způsob, jak dnes hubnout. Avšak pojem dieta není úplně ten správný, protože takto se může živit kdokoliv, i ten, kdo zhubnout nepotřebuje nebo nechce. Největší efekt diety totiž spočívá v tom, že se naučíte pravidelně pětkrát denně jíst. Největší výhodou je to, že nemusíte vařit, ani pečlivě vybírat mezi surovinami. Jen zaplatíte a roznášková služba vám vše donese až domů či na místo, kde si budete přát.

Osmihodinová dieta

Poněkud netradiční způsob diety, ale také jedna z možností, jak shodit pár kilo dolů. Je založena na historii a na tom, že už naši předci neměli přísun veškerých jídel a v jakémkoli množství. Takže je tělo zvyklé na to, že jistých osm hodin konzumujeme potravu a následující zbytek dne hladovíme. Jinak jde o naprosto lehká pravidla, člověk si totiž může dát cokoliv, bez ohledu na to, zda je to nezdravé či příliš tučné a podobně, protože pralidé si také nemohli vybírat, prostě jedli, co měli.

Samozřejmě existuje mnoho dalších diet, různé dělené stravy a podobně. Ale všechny diety mají stejný princip. Slibují hubnutí, ale s tím, že se vy a vaše tělo musíte jistým způsobem omezit. Některým lidem to vyhovuje, ale jiní si život s dietou nedokážou představit.

Přípravky na hubnutí

Pokud jste si řekli, že dieta není nic pro vás, ale přesto chcete shodit pár přebytečných kil dolů, tak zbývá už jen pár variant. Buďto si koupíte permanentku do posilovny anebo některý z přípravků na hubnutí. Při nákupu přípravků je velice důležité vybírat. Protože některé prášky sice slibují dokonalé výsledky, ale nemusí být dokonalé pro vaše tělo. Když navštívíte webové stránky ifarmacie.cz, tak zde naleznete spousty přípravků na hubnutí, od kterých nelze očekávat, že během pár dní budete mít postavu jako modelka, ale zato jsou k vašemu tělu šetrné, protože jsou všechny na přírodní bázi.

Obezin

Je jeden z mnoha přípravků, který je založen na přírodním složení. Jedná se o látku, která vás zbaví chuti k jídlu, protože získáte pocit zaplněného žaludku. Krabička těchto pilulek na hubnutí je určena na třicet dní, ale dávkování není přesně určeno, jen doporučují čtyři tobolky denně.

Chitomax

Je látka, která je opět přírodního původu. V žaludku působí rychleji a váže na sebe tuky a cholesterol. Kromě toho pročišťuje organismus. A také může mít lehce léčebné účinky, jako je pomoc při zácpách a pálení žáhy či snižování krevního tlaku. Užívání tohoto přípravku na hubnutí je jedna až dvě kapse denně.

Chlorella Pura

Nepatří mezi typické přípravky na hubnutí. Ale tím, že vaše tělo detoxikuje a pročišťuje, tak částečně může ovlivnit i hubnutí. Opět se jedná o přírodní látku, která je v tomto případě vyrobena hlavně ze zeleného ječmenu. Kromě toho může pomoci při bolestech hlavy, nadýmaní či při zelené stolici. Jedná se přípravek, který slouží jako podpora proti různým onemocněním.

Samozřejmě, že existuje spousty dalších přípravků, ale vždy je lepší koupit si takové, které mají přírodní složení, protože jsou pro lidský organismus šetrnější.

 

Pokud máte nějaké problémy s váhou, je čas je řešit, abyste se cítili dobře a předcházeli jistým onemocněním. Ať už je pro vás pohodlnější přípravek na hubnutí, či dieta.

 

 

 

 

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení