30. 01. 2023

Dodržujte dostatečný pitný režim a hubnutí i štíhlá linie vám budou nadosah

Pitnému režimu bychom se měli věnovat celoročně, ale zvláště nyní, v teplých jarních dnech si naše tělo žádá vodu ještě víc. Právě ona je tím, co potřebuje štíhlá linie, vitalita, bez tekutin se cítíme unaveni, dochází k závratím, ospalosti, malátnosti atd. Proto i když necítíme pocit žízně, měli bychom mít láhev s tekutinou stále po ruce. Až se totiž dostaví pocit sucha v ústech, žízně, je pozdě.

Volte vyhovující nápoje v dostatečném množství

Rozhodnete-li se pro správnou míru přísunu tekutin, vězte, že je dobré vypít alespoň 2 – 2,5 litru. Nesahejte po nápojích obsahujících mnoho cukru. Slazené vody obsahují kalorie, jež vám budou zbytečně komplikovat hubnutí, dostatečně neuhasí vaši žízeň a po chvíli budete mít potřebu napít se znovu. Příliš doporučovány nejsou ani ovocné a zeleninové šťávy, ač se to nezdá, jsou poměrně kalorické. Nemůžete-li jim odolat, rozhodně je nařeďte čistou vodou. Jestliže se vám obyčejná voda bez příchutě příčí, použijte citronovou šťávu, díky níž bude nápoj mnohem víc osvěžující. Zvláště ráno je voda s citronem velmi přínosná, váš organismus probudí a start do pracovního dne bude pro vás mnohem příjemnější i snadnější. Výbornou alternativou je také použití lístků máty. Ta nápoj příjemně navoní i ochutí.

Vyzkoušejte green coffee neboli zelenou kávu

Zelená káva je známá svým pozitivním vlivem na imunitu, cholesterol, zažívání i vyprazdňování a dokonce podporuje detoxikaci organismu. Green coffee je zcela přírodní, nemá žádné vedlejší účinky a je k tělu šetrná. Vyrábí se z nepražených kávových zrn, čímž jsou zachovány zdraví prospěšné látky. Můžete ji pít nebo užívat v podobě tobolek a tablet. S jejím přispěním snáze dosáhnete snížení tělesné hmotnosti. Ať už vám jde o vytoužený úbytek váhy, nebo chcete žít zdravě a k tomu přispět i kvalitním pitným režimem, sáhněte po vodě, ochuťte si ji stévií, mátou či citronem a uvidíte, že se budete cítit skvěle a kila půjdou dolů. Green coffee vitálnosti i hubnutí pomůže a vy se budete moci pyšnit přitažlivou postavou během letní dovolené i po ní. Stačí dodržovat to, co se nyní naučíte. Na stránkách medicinka.cz můžete nyní zakoupit Green coffee ve výhodné akci.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení