30. 01. 2023

100% šťáva z Noni vám pomůže překonat stres, jarní únavu, podpoří obranyschopnost… Vyzkoušejte elixír zdraví a mládí!

Jestliže se snažíte žít zdravě, dbáte o svou fyzickou i psychickou stránku a udržujete se v kondici, jistě vás nadchne možnost zakoupit si 100% šťávu z plodů Noni neboli Morinda citrifolia, která nese název NoniLive. Jde o doplněk stravy, který neobsahuje konzervanty ani přidaný cukr a je vyprodukován z koncentrované šťávy z rostlin, jež vyrostly volně v přírodě.

NoniLive pomůže tělu i duši

Tento doplněk stravy nachází uplatnění jak při potížích fyzických, tak psychických. Podporuje přirozenou obranyschopnost, aktivizuje imunitní systém, pomáhá při jarní i podzimní únavě, negativním vlivu počasí, při pracovním vyčerpání, nadmíře povinností, stresu. Šťáva z Noni je obyvateli rajských ostrovů v Pacifiku považována za elixír zdraví, mládí a štěstí.
V ovoci Noni je obsaženo přes 140 druhů vitamínů, enzymů, fytosterolů, stopových látek, alkaloidů, kyselin, antioxidantů a rostlinných olejů. Zastoupeno je i několik látek endemických jako je dacanthal – ničí rakovinové a předrakovinové buňky, xeronin – spouští činnost mnoha enzymů nebo stigmasteryl – brání systémové degeneraci tkání.

Pro koho je 100% šťáva z Noni určena

Užívat ji mohou dospělé osoby, vegetariáni i osoby s bezlepkovou dietou. Není určena dětem, kojícím a těhotným ženám nebo osoby, jež jsou alergické na některou z látek obsažených v produktu. Doporučená denní dávka je 4 lžičky (20 ml) 2x denně, vždy před jídlem. Není vhodné užívat šťávu nepřetržitě déle než 2 týdny.

Výhodné balení s dárkem

Až do vyprodání zásob si můžete objednat akční balení 100% šťávy z ovoce NONI v balení 1000ml + 300ml s dárkem zdarma v podobě 500ml Aloe, šťávy z aloe 99,7%! Stačí, když kliknete ZDE a vyplníte vaše kontaktní údaje.
Neváhejte a pořiďte si NoniLive co nejdříve. Předejdete jarní únavě, budete lépe zvládat stres i výkyvy aprílového počasí!Komentáře

To zní zajímavě

Nejsme z těch, co skočí na kdejaký PR článek, ale tahle šťáva vypadá zajímavě. Navíc s tím dávkováním to nakonec vůbec nevychází draho. A koho by zajímalo, podělím se o zajímavý článek http://krasazdravi.blogspot.cz/2015/04/10-potravin-pro-zdrave-hubnuti.html

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení