30. 01. 2023

Chci zdravě hubnout v roce 2012

Chci zdravě hubnout v roce 2012Hubnutí

Milé dámy,

Pokud stejně jako já potřebujete shodit nějaké to kilo, vylepšit si postavu, kondici nebo se udržet fit po celou zimu, přinášíme vám zcela nový program pro hubnutí a udržení nebo získání tělesné kondice. Začínáme v pondělí 2. ledna. Každý den zde naleznete návod, co udělat příští den. Máte nadváhu? Od léta jste se o sebe pořádně nestarala a teď vaše svaly ochably a objevily se tukové polštářky?

Máte pořád málo času? Četla jste už spoustu rad, ale buď je zapomenete, nebo je porušíte? Samotnou vás to nebaví? Pojďte a jdeme do toho spolu! Nabízíme vám program, který respektuje jak vědecké poznatky z oblasti zdravé výživy, zdravého životního stylu, tak i znalosti z oborů mimo klasickou vědu – např. lunární kalendář. Díky tomuto programu si na jaře s chutí koupíte nové oblečení, na léto nové plavky a hlavně – budete sama se sebou spokojená.

Cílem je spokojenost se svým tělem a to je klíč i k duševní pohodě. Prostředkem nebudou žádné drastické diety, žádné trápení, každá si budeme regulovat míru a rychlost změny sama!

V blízké budoucnosti budete moci své zkušenosti sdílet prostřednictvím našeho webu.

PharmDr. Romana Přikrylová

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení