30. 01. 2023

Chutná a účinná dieta, to je krabičková dieta

Kdo by netoužil zhubnout a mít krásnou postavu? Chtějí ji jak všichni muži, tak i ženy a důvod je celkem jednoduchý. Chceme se přece líbit svým protějškům i okolí a taktéž nám jde o kvalitní zdraví a možnost žít pestrý život.

Při hubnutí není nutné hladovět

Budete se divit, ale zhubnout se dá i chutně a bez hladovění. Hladovění je totiž to nejhorší, co svému tělu můžete udělat. Proto je tu pro vás krabičková dieta, která vám umožní se zdravě a chutně najíst a ještě se zbavit přebytečných kilogramů.

Nejlepší je, že pro to nebudete muset nic dělat. Žádné vaření a nakupování potravin, neustálé shánění toho, co připravit k večeři… To vše za vás udělají nutriční a výživový poradci. Jídlo vám navíc přivezou po Praze zcela zdarma ať už domů, nebo do zaměstnání. Využít můžete i některé z výdejových míst, kterých je celkem sedm a máte-li některé poblíž.

5 vydatných jídel

Každý den dostanete 5 krabiček s pokrmy. Jde o snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři. Vy byste měli každé dvě hodiny sníst obsah jedné krabičky tak, jak to jde za sebou, a dodržovat pitný režim.

Pokud toto uděláte a nebudete do svého jídelníčku vkládat žádné další jídlo, což je velmi důležité, pak zhubnete. Můžete si tedy vyprázdnit lednici a nechat si v ní pouze nápoje. Víc není třeba.

Vybrat si můžete ze 4 kategorií krabičkové diety

Krabičková dieta Praha dělí správnou dietu pro muže a pro ženy. Další rozdělení je pro aktivní ženy a aktivní muže. Pokud sportujete a jste žena, pak je tu pro vás program Redukční plus žena. Jestli nesportujete a nevyvíjíte během dne žádnou aktivitu, pak je pro vás vhodný program Redukční žena.

Stejné je to pak i u pánů. Redukční plus muž potřebuje ten, který sportuje a muž, který je bez sportu a bez pohybu bude potřebovat dietu Redukční muž.

 

Spočítejte si, kolik peněz za den projíte. Za krabičkovou dietu dáte 260 Kč za den a nemusíte se o nic starat, nic nakupovat, plýtvat energiemi, protože vše za vás bude připraveno bez jakýchkoliv vašich starostí. Ušetříte spoustu času a ještě navíc zhubnete. Nezní to báječně? Proto vyzkoušejte i vy způsob stravování, který přináší zdravé hubnutí. Za několik týdnů si budete moci užívat dokonalé postavy, se kterou se velmi rádi pochlubíte. Začněte jíst zdravě a chutně i vy.

 

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení