30. 01. 2023

Čokoládový koktejl, který pomáhá s hubnutím? Skutečně existuje!

Chcete snížit svoji hmotnost a zbavit se nevzhledných tukových zásob? A máte pocit, že během redukčního režimu musíte úplně zapomenout na všechny chutné věci a nadobro se vzdát čokolády? To naštěstí není tak úplně pravda a i při hubnutí si můžete vychutnat příjemnou čokoládovou chuť. Nebudete mít pocit, že vám něco chybí a snadněji vydržíte déle plnit své předsevzetí a snižovat podíl tuku.

Režim plný tekuté čokolády

Drink Chocolate Slim má nejlepší účinky v případě, když ho pijete každé ráno ideálně na lačno a po delší časovou dobu. Jedna kůra vám může vydržet na období dvou až čtyřech týdnů. Koktejl si můžete vzít i s sebou a posunout si tak čas snídaně. Příprava je velmi jednoduchá a spočívá v rozmíchání prášku v odpovídajícím množství vody.

Jaké je složení čokoládového nápoje?

Nápoj Chocolate Slim obsahuje vlákninu pomáhající udržet pocit nasycení a správnou činnost střev. Další složkou je sójový lecitin, který má přirozené účinky ve formě spalování tuků a slouží i k urychlení regenerace při pohybové aktivitě. O výbornou čokoládovou chuť se stará pravý kakaový prášek. Ten je sám o sobě řazen mezi superpotraviny, protože obsahuje antioxidanty a napomáhá efektivnímu využití tuku. O vitamíny a minerály se stará přítomnost chia semínek a plodů kustovnice čínské.

Nezapomínejte ani na zdravý pohyb a vyváženou stravu

Dietní nápoj s čokoládovou příchutí, který usnadní vaši snahu zhubnout, je jistě velmi praktickou a lákavou nabídkou. Na druhou stranu je však nutné pamatovat na to, že samotný nápoj většinou stačit nebude. Jedná se první krok při cestě za zdravým životním stylem a krásnou postavou. Nezapomínejte na vyváženou a pestrou stravu během celého dne. Důležitý je i pohyb. Nemusíte nutně chodit do posilovny, ale zkuste cvičit doma a více chodit pěšky. Uvidíte, že se za čas budete cítit mnohem lépe a díky chutnému drinku Chocolate Slim nebudete mít nezvladatelnou touhu sníst všechno sladké a nezdravé.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení