30. 01. 2023

Cvičení je koníček, ne povinnost

Je spousta lidí, co cvičení považuje za povinnost a to je zásadní chyba. Do cvičení se nesmíte nutit, ale naopak musíte jej dělat rádi, abyste z něj měli ten příjemný pocit. A věřte, že to jde, stačí jen, když budete cvičit správně a z povinnosti se stane váš koníček.

Chci, aby mě to bavilo!

Jediný důvod proč ženy berou cvičení jako povinnost a ne jako koníček je to, že cvičí špatně. Mnohdy se zbytečně hodně přetahují, takže je poté bolí celé tělo a není divu, že se nemohou radovat. A přitom je to úplně zbytečné. Jednak si tím moc nepomůžete, ale hlavně si cvičení kazíte a pak se do fitness centra netěšíte, což je škoda. Když budete nejprve cvičit zvolna a třeba jen chvíli a poté se správně protáhnete, tak vám to pomůže k dokonalé postavě, ale i k dobrému pocitu z cvičení.

Vyzkoušej a uvidíš

Nyní má každá ženy výbornou možnost, jak si z cvičení udělat koníček. Dostanete sedmidenní vstupenku do fitka zdarma právě proto, abyste se naučili správně cvičit, neboť je důležité, abyste si i při cvičení dokázali odpočinout. Objednejte se. Je to trochu jiný odpočinek, protože zde si odpočinete od reálného světa a všech jeho starostí a problémů, avšak tento odpočinek je mnohem cennější, než ležení na posteli. Někdo má problém nastavit si správnou hranici, protože na sebe třeba klade vysoké nároky a podobně, avšak pro tyto případy je zde trenérka, které vám dokáže poradit, stačí jí říct, že jste amatér a pořádně jste ještě necvičila a ona vám doporučí nejen stroje, na kterých je dobré začínat, ale také cviky a jejich nutnost opakování.

Chlapům vstup zakázán

Je spoustu žen, které chodí cvičit pravidelně a mají díky tomu opravdu pěknou postavu a tu chtějí ukazovat chlapům, protože jak je známo, tak ženy se rády líbí. Avšak ženy, které ještě necvičí anebo cvičí jen krátce a nemají postavu, s kterou by se rády vystavovaly, rozhodně netouží po pohledech vypracovaných mužů. Samozřejmě, že tyto ženy mají možnost schovat se před muži do ženského fitness centra. Pro začínají ženy je to mnohem příjemnější, což je při cvičení důležité.

Tak a jde se cvičit

Pokud jste se odhodlaly a opravdu chcete začít cvičit, tak pozor na to, abyste nezačali špatně. Ale nebojte se toho a najděte si ideální fitness centrum ve vašem okolí. V případě, že jste blízko od Prahy, Liberce, Olomouce či Ostravy, tak si můžete zacvičit týden zdarma, protože právě tyto centra akci nabízejí. A rozhodně to stojí za zkoušku, uvidíte, že si cvičení pak oblíbíte. Nakonec bude sen o krásné postavě jen vedlejší účinek cvičení, protože zde budete chodit, protože vás to bude bavit a protože si aspoň na chvíli psychicky odpočinete, což je velice důležité.

Do cvičení se nesmíte nudit, protože pak si jej jen znechutíte. Naopak když zvolíte tu správnou úroveň, tak si vytvoříte dokonalý koníček, který pomáhá dosáhnout příjemný pocit a krásnou postavu.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení