22. 05. 2024

Funkční prádlo s molekulami stříbra zvýší váš sportovní výkon

V případě, že sportujete, těžce pracujete nebo cestujete, chcete se na prvním místě cítit pohodlně. A k tomu vám dopomůže funkční prádlo, jež je k pokožce příjemné, a navíc vyniká nadstandardními funkcemi.

Technologie nanosilver

Tato moderní technologie v podobě nano částic stříbra zvyšuje užitnou hodnotu termo prádla. Při namáhavém sportovním nebo pracovním výkonu potlačí nepříjemný zápach vznikající vlivem pocení. Zároveň předchází vzniku kožních potíží ve formě vyrážek, ekzémů a odřenin. Antibakteriální úprava eliminuje množení škodlivých bakterií, zabraňuje výskytu mykóz a plísní. Hlavními výhodami funkčního prádla s molekulami stříbra jsou perfektní odvádění potu, pohodlnost a prodyšnost.

K čemu slouží kompresní návleky?

Kompresní návleky podporují rychlejší odplavování kyseliny mléčné ze svalů, čímž výrazně krátí dobu určenou k jejich regeneraci. Lze je použít jak na ruce, tak na nohy. Kompresní návleky jsou anatomicky tvarované, proto vám budou skvěle sedět. Ochrání svaly nejen před únavou, ale i před nepříznivým počasím.

Nepostradatelná součást každého sportovce

Tou by měly být kompresní ponožky s antibakteriální složkou stříbra. Splňují stejné funkce jako kompresní návleky. Při sundávání bot vás už do nosu neudeří nepříjemný zápach z chodidel. Nanotechnologie se totiž postará o rozklad bakterií, jež jsou jeho zdrojem. Kromě sportovců ocení kompresní ponožky též pracovníci ve výrobě a ve službách, hasiči, policisté, vojáci, zemědělci či myslivci.

Trička nejen na sport, ale též na celodenní nošení

Funkční trička s molekulami stříbra se vyznačují dle svého typu specifickými vlastnostmi. Klasická verze s vysokým obsahem bavlny představuje pohodlné nošení po celý den. V horkých dnech užijete funkční trika chladivá, v těch nejmrazivějších dnech vás zahřejí termo trika.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení