8. 12. 2023

Pomozte si od bolesti kloubů s přispěním přípravků Geladrink od společnosti Orling

Pohyb je náš každodenní společník a je-li jakkoli omezen, způsobuje nám mnohé nepříjemnosti. Čím více, déle a intenzivněji pohybový aparát zatěžujeme, tím větší odezva se může dostavit např. v podobě bolesti kloubů.


Jestliže i vy hledáte pomoc a úlevu od nepříjemných stavů, chcete získat zpět možnost hýbat se s lehkostí a bez omezení, vyzkoušejte některý z přípravků, které na náš trh přináší společnost Orling.

Artróza – nevítaný host starší generace

S přibývajícím věkem musí naše tělo chtě nechtě zápasit s mnohými změnami. Nejedná se pouze o ty, které jsou specifické pro rozdělení dle pohlaví, ale i ty, které se projevují jak u žen, tak mužů. Jednou takovou je artróza. Bohužel postihuje až 80% populace, která přesáhne věkovou hranici 60 let. Projevuje se nepříjemnými bolestmi, tuhnutím kloubů atd. To vše způsobuje nedostatečné vyživování chrupavky i její úbytek, vysychání.

Jak se můžeme bránit?

Aby nám pohyb nezpůsoboval problémy a nebyl spjat s bolestmi, je důležité dodávat tělu dostatečnou dávku kolagenu. Společnost Orling nabízí všem zájemcům přípravky, které jsou obohaceny o kolagenní peptidy Gelita. Právě ty mají velký význam pro pohybový aparát – kosti, klouby i chrupavky, jsou totiž jejich přirozenou součástí a zajišťují dobré mechanické vlastnosti chrupavky jako je pružnost a pevnost.

Přípravky si můžete zakoupit v podobě práškových nápojů s různými příchutěmi nebo želatinových kapslí. Je jen na vás, co upřednostníte.

Geladrink byl vyvinut s přispěním prof. MUDr. Milana ADAMA, DrSc., který je členem Akademie věd ve městě New York a držitelem ocení prestižní ceny UNESCO za celoživotní přínos lékařské vědě.

Nenechte se dále omezovat bolestí kloubů a pohybového aparátu. Pořídíte-li si Geladrink nebo jiný přípravek z nabídky společnosti Orling, zajisté se dočkáte úlevy a získáte spolehlivého pomocníka, který vám umožní žít lepší a komfortnější život.

 

Komentáře

Obezita

Bolesti kloubů jsem měla spojené s obzitou, teď jsem ale již shodila pár kilo http://www.hubnuti-jak.cz/obezita/obezita-stres/ a i klouby jsou lepší.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení