24. 02. 2024

I takový může být důvod zhubnout - nepoznáváme se dámy náhodou?

Příčiny, proč začít něco dělat se svou postavou, mohou být různé.Je však záhadou proč děláme tolik věcí pro své mužské?

Je pátek. A jako každý pátek rychle do obchodu, protože na krku je víkend a také doma tři hladové krky. Potraviny pomalu zaplňují nákupní vozík, ještě pivíčko pro manžela, dobrůtky pro děti, šup s tím do igelitek, zamířit směr domov, tam vybalit nákup, večeře, úklid a televize. Tak už hodně dlouho vypadá Evin pátek.
Ale dnes tak stereotypní nebyl…dnes totiž přistihla svého manžela s jinou.

Třicet dva let, přesně tolik je Evě. Nikdy nebyla žádná kráska, neuměla se pořádně nalíčit, ani obléknout a postava taky nic moc. Chtěla si to alespoň vynahradit tím, že bude úspěšná v práci. Pak ale poznala manžela a byla šťastná, že jí někdo chce a stojí o ni. Když přišlo první dítě, skončila její kariéra. Školu sice nedodělala, ale jí to ani tak nevadilo, měla přece rodinu. Pak druhé dítě a s ním i spousta kil navíc. Manžel ji začal oslovovat špekulko, ale v kanceláři, kam později nastoupila, vypadaly všechny ženské stejně jako ona, takže jí to ani nepřišlo.

Ovšem ta, se kterou přistihla svého manžela, ta vypadala docela jinak. Sice to nebyla žádná osmnáctka, mohlo jí být taky kolem třicítky, ale to bylo tak jediné, co spolu měly společné. Byla dokonale upravená, husté vlnité vlasy, skvěle oblečená a v tom obtáhnutém svetříku vypadala prostě sexy. Jediné, co by ji mohla vytknout bylo to, že zrovna líbala jejího manžela, který měl být tou dobou na podnikové poradě. Místo toho ale v tom samém obchodě, kde nakupovala, zcela bezostyšně objímá a líbá tu ženskou..

Eva jen zalapala po dechu…“on je mi nevěrný!!!“…a i když je jinak velmi mírná a klidná žena, tak v naprostém pominutí smyslů popadla do ruky obrovskou plechovku s exotickým ovocem, nastartovala nákupní vozík a vyrazila směrem k líbající se dvojici s úmyslem zabít manžela. Zastavila se už o stojanů s chlebem a rohlíky. Onen muž se totiž otočil a ona si uvědomila, že to není její manžel, ale jen někdo mu velmi podobný. Smůla totiž byla v tom, že do dálky špatně vidí a brýle si zrovna ten den zapomněla v práci.

Doma si pak otevřela onu plechovku s exotickým ovocem a bylo to po dlouhé době poprvé, co začala na obalu studovat, kolik má kalorií. Ten den se totiž definitivně rozhodla, že se sebou a svou postavou začne něco dělat. Chtěla by si totiž koupit ten stejný svetřík, co měla na sobě ta slečna a chtěla by v něm vypadat stejně sexy a přitažlivě. Hlavně pro svého manžela, který se nezlobil, že ještě před večeří musí zajet s nákupním vozíkem zpátky k obchodu, protože Eva s ním v rozrušení dojela až domů.

(uveřejněno ve spolupráci s www.victorie.cz)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení