24. 02. 2024

Jak snadno zhubnout? S výživovým poradcem

Mnoho lidí pro štíhlou postavu udělá hodně – drží hladovku, potí se v tělocvičně. A potom padají do depresí, když přes všechno trápení a úsilí nedosáhli dokonalé postavy. Přitom je to tak jednoduché, nemusíte se trápit, stačí, když navštívíte odborníka, který vám poradí přesně to, co vaše tělo potřebuje, abyste se k vysněné postavě dopracovali.

Proč bychom měli zhubnout?

Pravdou je, že existují nekritičtí lidé, kteří sice vědí, že jejich postava není ideální, ale je jim to jedno. Jenomže hubnutí není jen o krásné postavě, ale také o zdravotním stavu člověka. Nadváha může být příčinou mnoha onemocnění, jako jsou například cukrovka, nemoci srdce, dna, vysoký krevní tlak, deformace kloubů a mnoho dalších. Pokud vy máte nějaké z onemocnění a víte, že za to mohou přebytečná kila, měli byste si říci, „chci zhubnout“ a navštívit výživové poradenství, kde vám odborně pomohou. Navíc konzultace je úplně zdarma, takže vás to bude stát jen půlhodinku vašeho času a krásné, zdravé tělo.

Proč navštívit výživové poradenství?

Mnoho lidí si myslí, že dokážou zhubnout doma sami, ale pravdou je, že nasazují špatné postupy a pak se většinou dostaví jen jo-jo efekt. Výživové poradenství nabízí odporníky, kteří vám nejen poradí, jak rychle zhubnout, ale také vytvoří diagnostiku vašeho těla, podle které přesně určí, co právě vaše tělo potřebuje. Také vám doporučí vhodnou stravu, kterou se budou snažit přizpůsobit vašim chutím. Dostanete se do rukou milých lidí, kteří vám budou chtít pomoci na cestě k hubnutí.

Jak probíhá konzultace s výživovým poradcem?

Výživový poradce nejprve odhalí poruchy vašeho stravování, čímž dojde k příčině vašich přebytečných kil. Následně vás zváží na speciální váze, která určí procentuální poměr tuků, svalů a vody ve vašem těle. Pak už společně sestavíte jídelníček na míru a dá vám další rady.

Jak často se k výživovému poradci musí chodit?

Ze začátku výživové poradenství navštěvujete každý týden, abyste věděli, jaké děláte pokroky či po případě, jak by se to mělo změnit, aby hubnutí bylo efektivnější. Ale později jsou návštěvy ve větších intervalech. Termín návštěvy je na Vás, vyberte si čas, který Vám nejvíce vyhovuje. Není problém se později přeobjednat.

Kde mohu výživového poradce najít?

Výživové poradenství, kde vám ochotně a rádi pomohou, má velkou síť poboček, takže nebude těžké najít si tu nejbližší vašemu bydlišti. Přesné adresy a také dobu, kdy je můžete navštívit, najdete na internetových stránkách snadne-hubnuti.eu.

Nebojte se s vaší postavou něco udělat, prospěje to nejen vašemu sebevědomí, ale také vašemu zdraví.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení