30. 01. 2023

Objednejte si léky z pohodlí domova

Určitě to znáte také… cestou z práce se chcete a potřebujete zastavit v lékárně, ale všude jsou zácpy, a až se do lékárny konečně dostanete, nejraděj byste byli hned doma. Navíc další čekání vás nemine v lékárně samotné. V tomto období potřebuje volně prodejné léky mnoho z nás, a tak jsou fronty skutečně velké. Toto vše ale řeší online lékárna. Internetová lékárna totiž umožnuje nakupovat kdykoli a odkudkoli, můžete si nakoupené zboží nechat přivézt domů nebo do některé z kamenných poboček, kde si ho vyzvednete zcela zdarma. Takto to funguje např. v internetových a kamenných lékárnách Pilulka.

Další přednosti nakupování léků online

E-shop Dr. Max i internetové pobočky dalších lékáren nabízí zákazníkům mnohé. Nepřeberné množství volně prodejných léků, výživových doplňků, kosmetiky, zdravotních pomůcek, potřeb pro děti i sportovce, seniory, dokonce i ty nejběžnější, které potřebujeme pro své čtyřnohé mazlíčky a spousty další. Lékárna v moderním pojetí se stala pomyslným přítelem celé rodiny.

Eshop také umožňuje přečíst si k lékům příbalové letáky a zjistit vše potřebné, co vás zajímá. Nikoho nebudete zdržovat dobou, než se rozmyslíte, zda je obsah účinných látek správný a v potřebné výši, nebo zvažováním, zda do vitamínů investujete teď, nebo až další měsíc.

Lékárna Dr. Max e-shop vám zodpoví všechny vaše dotazy. Nepřijdete o pomoc lékárníka, potřebujete-li ji. Tak, jako se živě můžete zeptat v klasické lékárně, i ve virtuální jsou připraveni poradit a postarat se o vás. A také jistě oceníte, že i když budete obšírně debatovat o tom, co vás trápí a co už jste vyzkoušeli na své neduhy, nebudou na vás kašlat a kýchat ostatní lidé, nebo bacily nechytnete na klice či obyčejným, zdánlivě neškodným sáhnutím na pult.

Registrace se vám vyplatí, uvidíte

Jestliže nejste zaregistrovaní u své oblíbené lékárny, udělejte to. Věrnostní program je výhodný, přináší lepší ceny různého sortimentu, umožňuje sbírání bodů, které při následujícím nákupu využijete ke snížení částky, již máte platit, nebo získáte zajímavé slevové kupony, díky nimž je nakupování úspornější. Některé lékárny, když jim k tomu dáte svůj souhlas, mohou pohlídat vaše zdraví. Lékárníci mohou sledovat, jaké léky nakupujete a zda ty, které si chcete nyní vyzvednou na předpis nepůsobí kontraproduktivně nebo se nesnižuje jejich účinek v kombinaci s léčivy, které již užíváte. I když bychom lékaře měli informovat o tom, jaké medikamenty užíváme, mnohdy na to zapomínáme, a právě v lékárně mohou toto odhalit a pomoci nám předejít nechtěným potížím. Samozřejmostí je, že respektují zákon o nakládání s osobními a citlivými údaji a plně jej dodržují.

Poboček, kde si můžete zboží vyzvednout, je spousta

Pokud se rozhodnete vybírat o nakupovat online, Dr. Max odběrná místa vám umožní vyzvednout si zboží na mnoha místech ve všech velkých i menších městech. Dr. Max Praha, Brno, Kuřim, Zlín, Hradec Králové i Ostrava jsou důkazem toho, že jsou pobočky na blízku, ať už jste v kterékoli čtvrti města. Za objednání ani doručení na pobočku nebudete platit žádný poplatek, ale budete si jisti, že vám léky zajistí a nebudete je muset shánět. A jestliže cestou pro svůj nákup přijdete na to, že jste něco zapomněli, není důvod lékárníkovi neříct, co dalšího byste si ještě chtěli dokoupit.

Neváhejte a začněte nakupovat z chalupy, domu nebo práce. Ušetříte drahocenný čas i své zdraví, protože nebudete nuceni setrvávat v lékárně společně s nemocnými. Získáte mnoho výhod v podobě dárků, odměn, rad, ale především levné léky, o které jde v první řadě. Budete určitě spokojeni a naučíte se nakupovat online během jednoho či dvou objednávek.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení