22. 05. 2024

Ochutnejte nové dietní těstoviny Perfect Pasta – 100% přírodní produkt

Stále více lidí se zajímá o zdravý způsob stravování a tomuto se snaží přizpůsobit výrobci různých druhů potravin. Stejně tak je to v případě dietních těstovin Perfect Pasta. Jsou určeny pro všechny, kteří si ze zdravotních důvodů musí kupovat dietní potraviny, ale stejně tak i pro ty, kdo hubnou, detoxikují své tělo, pro vegetariány či vegany, sportují nebo jsou omezení celiakií, diabetem a jiné.

Jedná se o 100% přírodní produkt, v němž není obsažen lepek, cukr ani tuk a jehož kalorická hodnota je pouhých 8 kcal na 100 g. Kladné doporučení nachází u nutričních a výživových poradců, odborných asociací jako je STOB, Klub celiakie Brno a dalších.

Složení, které vás zaujme

Jak již bylo řečeno, jde o přírodní produkt. Složení je pro tělo skutečně velmi přínosné. Najdete v nich kořenovou zeleninu Konjac, jejíž předností je obsah glukomannanu, tedy rozpustné probiotické vlákniny, díky níž snáze zaženete pocit hladu. Opomenout nesmíme ani obsah antiaging polyfenolů a antioxidantů, které přispívají k mladšímu vzhledu a štíhlosti.

Uvařte si těstoviny budoucnosti

Bez nadsázky lze říci, že jsou dietní těstoviny potravinou 21. století. Oceníte jednoduchost a rychlost přípravy, která je ještě větší, jako u klasických těstovin. Těstoviny jsou v sáčku s vodou. Stačí je propláchnout, ponořit v cedníku na tři minuty do vařící se vody či ohřát na pánvi a následně smíchat s ingrediencemi, s nimiž je chcete konzumovat. Perfect Pasta získá chuť pokrmu, s nímž je podávána.

Využijte výhodný nákup

Společnost vianaturallis.cz, která dietní potraviny nabízí, přináší všem zájemcům zajímavé akce. Koupit si nyní můžete 5 balení těstovin a 1 balení získat zdarma, nebo při koupi 7 balení získat poštovné a balné zdarma. Stejně tak si ale můžete pořídit i samostatný balíček těstovin na ochutnání.

Uvidíte, že jim podlehnete.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení