30. 01. 2023

Podprsenka, nebo luxusní korzet? Ideálně obojí

Správně zvolené spodní prádlo má obrovskou moc. Dokáže podtrhnout ženiny půvaby a, jak by podotknul nejeden muž, nabízí prostor i k fantazii. To vše ovšem za předpokladu, že vám bude perfektně sedět.

Bez čeho se současná moderní žena neobejde? Jinak zřejmě bude odpovídat muž, jinak žena samotná. Zatímco žena řekne podprsenka, nejeden muž by možná dal přednost korzetu nebo erotické košilce. Na punčochách se ovšem shodnou obě pohlaví.

Vybíráme spodní prádlo

Není nic horšího než špatně padnoucí spodní prádlo, popřípadě plavky. Je prakticky jedno, když na sobě máte o číslo větší tričko, u prádla či plavek to už je ale velký problém. Spodní prádlo musí „sedět“ ne dobře, ale perfektně. Jedině tak vyzdvihne vaše přednosti a skryje nedostatky. Vybrat takové může být docela tvrdým oříškem.

Nechte se změřit odborníkem

V první řadě musíte znát své míry. Pro tento účel doporučujeme nechat se změřit v obchodě se spodním prádlem. Jakmile budete znát své míry, můžete pak nakupovat i online, třeba na daniela-pradlo.cz, což je e-shop nabízející spodní prádlo a plavky těch nejlepších a nejkvalitnějších značek na trhu, jakými jsou Chilirose, Daniela prádlo, Gorsenia, Konrad, Mitex, Naturana a mnoho jiných. Seženete tu svůdná parea, korzety, košilky, kalhotky, podprsenky, a pod odkazem
http://www.daniela-pradlo.cz/jednodile-plavky i designově velmi povedené jednodílné plavky, které toto léto zažívají své znovuzrození.

Krajka, satén nebo hedvábí?

Za 13 let existence se na daniela-pradlo.cz o spodním prádle a plavkách naučili snad všechno. Mezi nejoblíbenější barvy spodního prádla obecně jednoznačně patří bílá, černá a červená. Neomezujte se ale jen na ně. Zatímco blondýnkám sluší i pastelové barvy, brunetky mohou dát šanci různým odstínům modré, ale i zelené. Z materiálů doporučujeme krajku, satén či hedvábí.

Korzet nebo košilka?

Co se střihu týče, vždy vycházejte ze své postavy. Větší bříško a objemnější stehna například dobře skryje košilka. Malá prsa zase „vyzdvihne“ podprsenka push up. Hodně vysoké ženy mohou vyzkoušet korzet. V každém případě mějte na paměti, že prádlo by vás nemělo stahovat ani škrtit, měly byste se v něm cítit maximálně pohodlně.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení