30. 01. 2023

Šedý zákal se dá léčit. Nenechte se dál omezovat a zbavte se ho.

Zrak patří k nejdůležitějším lidským smyslům. Je-li nějakým způsobem poškozen nebo neslouží tak, jak má, představuje velké snížení životní úrovně daného jedince. K častým vadám zraku zvláště ve vyšším věku patří šedý zákal neboli katarakta. K jeho projevům patří citlivost na světlo, rozostřené nebo zamlžené vidění, vyskytnout se může i dvojité vidění, odlišné vidění barev… Naštěstí jej současná medicína umí velmi dobře odstranit. Při operaci je zároveň možné provést korekce zraku a zbavit se např. brýlí.

Kde vám šedý zákal odstraní


Ke špičkovým pracovištím u nás patří oční klinika NeoVize. Jde o největší centrum chirurgie zákalu a oční chirurgie v Jihomoravském kraji a řadí se mezi pět největších očních pracovišť u nás. Odstranění šedého zákalu probíhá bezpečně a bezbolestně s pomocí nejmodernějších přístrojů Alcon AcrySof, jež mají žlutý filtr chránící sítnici. Zkalená čočka je při operaci z oka odstraněna a namísto ní je vložena umělá čočka. Oční klinika NeoVize používá nitrooční čočky AcrySoft od americké společnosti Alcon. Operace vám zároveň může odstranit brýle a celkově zrak vylepšit.

Bez dlouhého čekání

Velkou výhodou Oční kliniky je fakt, že nepotřebujete doporučení očního lékaře. Jednoduše se můžete sami objednat a podstoupit zákrok. Všem pacientům jsou implantovány jen kvalitní umělé čočky, nepoužívají se zde žádné levnější varianty. Čekací lhůty jsou krátké, proto se můžete těšit z toho, že vám bude zrak brzy sloužit, jako dříve. Nenechte se dál omezovat nekvalitním viděním. Celá operace šedého zákalu je rychlá, bezbolestná a výsledky práce zkušeného operatéra poznáte hned po operaci. Stanete se spokojenějšími a váš život se velmi zkvalitní. Obraťte se na oční kliniku NeoVize a najděte spolehlivého partnera, který vám pomůže vyřešit šedý zákal.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení