22. 05. 2024

Spalovače tuku - účinné hubnutí a odstranění celulitidy

Spalovače tuku - účinné hubnutí a odstranění celulitidyHubnutí

Spalovače tuku jsou velmi účinnou zbraní

Spalovače tuku jsou velmi účinnou zbraní v boji proti nadváze, obezitě a dokonce i celulitidě. Jak vlastně fungují? Nejúčinnější spalovače tuku jsou tzv. stimulační spalovače. Jejich účinek je založen na stimulaci mozku a tzv. termogenním působení.

Spalovače tuku jsou velmi účinnou zbraní v boji proti nadváze, obezitě a dokonce i celulitidě. Jak vlastně fungují? Nejúčinnější spalovače tuku jsou tzv. stimulační spalovače. Jejich účinek je založen na stimulaci mozku a tzv. termogenním působení. Termogenní účinek při spalování tuků spočívá v urychlení metabolismu a mírném zvýšení tělesné teploty. Toto zvýšení je tak nepatrné, že jej vůbec nepocítíme, ale je velmi důležité pro nastartování spalování tuků. Nejběžnější a většinou populace denně používaný spalovač tuků je kofein. Pití kávy nám ovšem nepomůže, protože obsahuje necelých 0,6% kofeinu. Kofein je součástí kombinovaných produktů ke spalování tuků. Dalším účinným termogenním spalovačem tuků jsou polyfenoly, obsažené v extraktu zeleného čaje. Kromě stimulačního a termogenního účinku mají polyfenoly v zeleném čaji  také antioxidační účinky – zpomalují stárnutí buněk.

Pro účinné spalování tuků doporučujeme  Zelený čaj , protože obsahuje 2% kofeinu (více než trojnásobné množství, jaké je obsaženo v kávě) a dále vysoký podíl polyfenolů. Díky tomu má výrazné stimulační a termogenní působení, rozkládá tuky uvnitř buněk – což je důležité právě k odstranění podkožního tuku ať už v rámci redukčních opatření, nebo v léčbě celulitidy. Navíc brání vstřebávání tuků a cukrů z potravy, takže proces redukce hmotnosti ještě urychluje.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení