27. 05. 2022

Vyházejte staré krámy

Základem zdravého hubnutí je pohyb. Pravda…Hubnutí

Rada pro dnešní den pro všechny, kdo chtějí zhubnout

Vítáme vás na našich stránkách. Je více než pravděpodobné, že jste tady proto, že chcete zhubnout. To je snaha, která v posledních desetiletích hýbe nejen ženským světem, ale je i vděčným tématem všelijakých pokusů a výzkumů, spousta chytrých i méně chytrých, zato vychytralých) hlav vymyslela nepřebernou škálu způsobů, jak snadno nebo méně snadno zhubnout. Některé způsoby jsou tak drastické, že hraničí až s nebezpečím poškození zdraví.


Ať už hledáte návod na jakoukoli dietu, spoustu z nich najdete i na našich stránkách:  Tukožroutská polévka, pětifaktorová dieta, dieta Štefana Margity, dieta Lenky Kořínkové a další.

Pokud se nad problémem alespoň trochu zamyslíte, je jasné, že ke zhubnutí potřebujeme všichni jednu stejnou věc, a sice být psychicky v pohodě, prostě nestresovat se.

V životě každého z nás jsou tlaky, kterých se nelze tak snadno zbavit, ale existuje jeden spolehlivý stresor, který si každá nesmyslně hýčkáme ve skříních. Je to malé oblečení, do kterého jsme se v minulosti více nebo méně úspěšně, případně naprosto neúspěšně pokoušely zhubnout. Najděte si čas, proberte skříně a bez milosti vyházejte všechno příliš malé oblečení a oblečení, které jste nejméně dva roky neměla na sobě! Pokud na sobě opravdu zapracujete a podaří se vám zhubnout o jednu, dvě nebo dokonce tři velikosti, koupíte si nové kousky, které půjdou spolu navzájem a s tím, co už máte, dobře kombinovat. Koneckonců, to, co v té skříni máte, už bude nejspíš tak trochu out, nemyslíte? Vyhoďte to bez milosti a dejte si slib, že si koupíte nové, jakmile těch pět kilo dostanete dolů. Hodně štěstí!

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení