30. 01. 2023

Zábava pro děti a dospělé, která se těší velké oblibě

V poslední době jde o velký hit. Snad na žádné zahradě nechybí. Vyřádí se na ní děti, ale i dospělí. Máte tip nebo víte, o čem je řeč? Trampolína je tím zázrakem, kde si zablbnete, ale uděláte i něco pro své zdraví.

Výhody aneb proč si zaskákat

Pouhých deset minut denně napomůže organismu k lepšímu prokrvení, ztuhlé svaly se rozhýbou a i páteř se zapojí. Platí to jak u dětí, tak u rodičů. Skákání je skvělým způsobem jak relaxovat či trávit rodinný čas. Trampolíny jsou finančně dostupné a dovolit si je může opravdu každý. Na českém i zahraničním trhu navíc najdete hned několik různých typů od modelu zahradní trampolíny až po ty dětské trampolíny, které jsou určené pouze pro děti.

Vybíráme trampolínu

Jak už to chodí, i zde musíte mít ještě před nákupem přesně stanovená kritéria a požadavky, podle čeho budete vybírat. Za prvé si určetě místo, kam dáte trampolínu. Pokud to bude do exteriéru, jsou pro to přímo vyhrazené zahradní trampolíny. Od těch na použití do interiéru se liší hlavně stavbou. Vždy však platí, že musíte mít dostatečně velký prostor na umístění. Pokud tomu tak není, pořiďte si trampolínu skládací, kterou rozložíte jen na určitou dobu a v případě potřeby zase opět složíte.

Doplňkové vybavení

K samotné trampolíně, pokud to již nemá, doporučujeme dokoupit bezpečnostní vybavení jako například ochrannou síť, bezpečnostní schůdky či ochrannou fólii pro exteriér. Hlavně dětská trampolína takové vybavení vyžaduje, aby nedošlo k úrazu.

Kde koupit

Nejlepší a nejrychlejší variantou je objednat trampolínu přes internet. Ušetříte tím čas a mnohdy jsou levnější, než v kamenných obchodech. V případě, že si s koupí nebudete vědět rady, případně vám něco nebude jasné, zeptejte se pracovníka přes kontaktní formulář. Ze široké nabídky trampolín si můžete vybrat na webu Hawaj.cz.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení