8. 12. 2023

Začněte s posilováním, ať se máte v létě čím pochlubit!

Milujete plavání, ale letnímu koupání se vyhýbáte jako čert kříži, protože je vaše postava plná špíčků? Kupujete si stále volnější oblečení, abyste všechny nedokonalosti skryli? Máte strach, že vás lidé kvůli nedokonalé postavě odsoudí a budou se vám vysmívat? Neseďte v koutě, začněte se hýbat! Když budete pravidelně posilovat, změny k lepšímu se dostaví rychle! Co musíte vědět a dodržovat?

Bez změny jídelníčku to nepůjde

Polovinou úspěchu je vždy zdravé stravování. Pokud do sebe ládujete tuky a cukry, nedivte se, že vaše postava získává tvar koule. Když se uskromníte a zvyknete si jíst zdravá jídla, máte napůl vyhráno. Tělo, které dostává všechny potřebné živiny, má lepší metabolismus, takže dokáže vylučovat tuky a místo nich budovat svalovou hmotu. Jíst chutně během cvičení je poměrně snadné. Jak správně nastavit jídelníček se dozvíte zde.

Odhodlání a výběr

Při cvičení budou hrát nejdůležitější roli vaše odhodlání a vůle. Bude pro vás lepší, když nepojedete sólo jízdu, ale domluvíte se například s kamarádkou, partnerem apod. Než začnete, nastavte si zrcadlo. Zvažte se, změřte obvody bříška, rukou stehen apod. Je to pomůcka pro vás, abyste po cca měsíci mohli porovnat výsledky. Budete překvapeni, že centimetry i kila půjdou velice rychle dolů. Jste připraveni začít? Ještě zbývá si vybrat místo činu. Zvolená posilovna vám musí ve všech směrech vyhovovat. Jste z Prahy? Naším tipem je Kentoya fitness posilovna Praha 10. Jako trenér zde působí i Lukáš Osladil, mistr České republiky v kulturistice.

Najděte si čas a nezapomeňte relaxovat!

Aby cvičení mělo efekt, najdete si na něj čas obden a cvičte minimálně hodinu. Za námahu se nezapomeňte odměnit. Prospějí vám masáže. Ve fitness Praha 10 mají dokonce i možnost navštěvovat solárium. Pro svaly je pobyt v teple balzámem. Kdy začnete vy?


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení