30. 01. 2023

Zbavte se celulitidy pomocí saunovacích šortek

Nejlepší hubnutí je bezpochyby takové, pro které nemusíte hnout prstem ani měnit jídelníček. Myslíte si, že si z vás děláme legraci? Ne, mluvíme tady o saunovacích šortkách, které si stačí obléknout. Nebudeme vám tvrdit, že ze 130 kilo zhubnete na 60, ale celulitidu v oblasti zadku a stehen saunovací šortky rozhodně odbourají. Pracují na principu infračervených paprsků, které se dostanou hluboko až k podkožnímu tuku, svalům a jiným hlouběji položeným tkáním. Paprsky zajistí aktivitu molekul a buněk v těle, čímž se absorbuje energie a je podpořen katabolismus. Díky tomu se zbavujete tuku.

Sauna šortky využívají princip podobný saunám, do kterých si chodíte posedět, ale zaměřuje se jen na problémové partie (nohy, zadek, boky, břicho), takže představuje menší zátěž na lidský organismus. Navíc se jedná o finančně výhodnější možnost. Pokud zrovna nemáte domácí saunu, musíte platit za každý vstup. Šortky jsou jednorázovou investicí a nemusíte kvůli nim nikam chodit. Obléknete si je třeba k televizi.

Nejen proti celulitidě

Infračervené paprsky mají pozitivní účinky na více věcí. Tím, že se dostanou do svalů do hloubky, pomáhají proti jejich únavě a bolesti. Odplavují kyselinu mléčnou, která je v malém množství sice dobrá jako dočasný zdroj energie, ale ve velkém je zodpovědná právě za nepříjemné bolesti svalů.

Kromě toho saunové šortky snižují tvorbu zánětů, zlepšují a vyhlazují kůži a pomáhají proti bolesti kloubů (v této oblasti především kyčlí). Paprsky podporují vylučování škodlivých látek z těla (těžké kovy, jedy), zlepšují prokrvení a krevní oběh a při stálém používání brání opětovnému usazování tuků.

Chcete hubnout u televize? Pohodlné saunovací šortky seženete v e-shopu Krásaproženy.cz ve velikostech S – XXL i s návodem, ovladačem a šňůrou do zásuvky. Stačí jen obléknout, nastavit teplotu (od 35°C do 75°C) a nechat relaxovat svaly a mizet celulitidu.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení