22. 05. 2024

Zdravá strava bez starostí

Starosti se správnou a zdravou výživou jsou v dnešní době na pořadu dne snad každého
člověka. Společnost klade na lidi čím dál větší nároky, musíte být výkonní i úspěšní v práci a přitom také dobře vypadat a udržovat si zdravý životní styl.
Největší zásluhu na štíhlé postavě má kromě pohybu i správně vyvážená strava. Ale jen málo lidí má čas si na každý den připravovat nové a přitom zdravé jídlo. To všechno vám pomůže vyřešit například program takzvané krabičkové diety.

Krabičková dieta

Tento způsob diety je jedním ze zaručených a celkem jednoduchých způsobů, jak se zbavit nadbytečných kilogramů. Krabičková dieta vám navíc umožňuje žít bez starostí o to, co budete daný den jíst. Celé kouzlo této diety spočívá hlavně v tom, že jíte nutričně vyváženou stravu, která se skládá z pěti chodů:

  • snídaně,
  • dopolední svačina,
  • oběd,
  • odpolední svačina a večeře.

Každé z těchto pěti jídel je důležité, a rozhodně nevynechávejte ani žádnou svačinu. Jednotlivé krabičky je pak nejlepší jíst v intervalu 2 - 3 hodin. Tak se vyhnete pocitu hladu a nebudete se muset dojídat žádným nevhodným jídlem mimo tento rozvrh.
Díky tomuto pravidelnému stravování docílíte celkem rychle a především zdravě úbytku váhy, ten se pohybuje kolem 0,5 - 1 kg týdně. Tím, že shazujete takto pomalu, se vyhnete případnému jo-jo efektu.

Jídlo s dopravou až na místo

Společností, které nabízí tuto službu, je celé množství, ale i ty se v některých zásadních věcech dosti liší, je proto důležité vybírat opravdu pečlivě. Některé firmy totiž slibují zázračný úbytek váhy za pár týdnů. Ten je ale způsobený nízkou energetickou hodnotou jídel. Jednou ze společností, které však onu vyváženost přísně dodržují a mají také mnoho spokojených zákazníků, je krabičková dieta Praha. Vybrat si můžete z několika nabízených dietních programů a díky možnosti rozvozu dostanete každý den jídlo přesně v danou hodinu na vámi určenou adresu.

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení