22. 05. 2024

Zdravá výživa? Nejste v tom sami

Všichni víme, že ve dvou se to lépe táhne, a v hubnutí to rozhodně platí taky. Když do toho jdete společně, vzájemně se podporujete, a kdykoliv má jeden chuť to vzdát, druhý ho namotivuje, aby nepřestával. Zdravá výživa je neoddělitelnou součástí zdravého životního stylu, který vede k hubnutí a hlavně trvalému udržení váhy. Je všeobecně známé, že pokud nechcete zažít jojo efekt, je třeba své návyky změnit napořád. Jenže když jste v tom sami, je to těžké.

Inspirace do kuchyně

Nejtěžší částí nového životního stylu je zvyknout si na něj. Pokud jste navyklí jíst ohřáté polotovary, bude trvat, než se naučíte každé ráno připravovat zdravé snídaně, zařadit do jídelníčku zeleninu a ovoce a vařit nutričně bohatá jídla. Vzpomínáte si, jak jste se učili vařit? Nejspíš podle kuchařky, pokud jste mladší ročník, třeba to bylo už podle internetu. A tak to funguje i se zdravými jídly. Na internetu jsou weby, které se věnují přímo zdravým jídlům. Seženete tam dostatek inspirace, abyste nemuseli dlouho dumat nad tím, co dnes uvaříte. To by vás jen zbytečně odradilo. Web plný zdravých receptů provozuje také Danča Hájková, která je nejen fitness instruktorkou, ale hlavně vyznavačkou zdravého životního stylu. Se svými čtenáři, mezi které se řadí její známí, účastníci fitness hodin, ale i jiní lidé ze všech koutů Česka, se dělí o různé zdravé recepty. Občas zabrousí i do RAW nebo bezlepkové stravy, kromě jídel k obědu nechybí moučníky, dezerty, sladkosti, chléb, domácí kečup nebo nápady na rychlé a zdravé večeře. Mezi nejčtenější recepty na webu patří například lahodné sladkosti
  • jablečné sušenky
  • RAW nutella recept
  • RAW puding z avokáda
  • domácí mrkvové hranolky
  • jahodovo-kokosové smoothie
Jak vidíte z výše popsaného, Danča se dělí jen o chutné recepty, které skutečně stojí za to. Je to přínosné už jen z hlediska, že nemusíte vymýšlet, co přichystáte. A kdyby vám něco v receptu nebylo jasné, můžete to zkonzultovat přímo s autorkou. Nejde o žádnou nudnou kuchařku, recepty jsou podávány lidsky a lidsky se s vámi bude i jednat. Danča se ráda spojí s kýmkoliv, kdo chce být zdravý a sám se sebou spokojený.


Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení