22. 05. 2024

Zdravě to rozbalitCo bychom si, dámy, namlouvaly, zimní móda je slušivá jen v teple na přehlídkovém molu. Na konci minulého měsíce jsme si vyzkoušely, že ležérně rozvlnit boky se nám v třeskutých mrazech jednak nechce, a pak ani nejde, a také ani není nikdo, kdo by svůdnou chůzi ocenil. Všichni totiž cupitají schouleni v křeči se staženými rameny sotva vidouce v průzoru mezi čepicí a šálou.
Rozbalit to venku s nezamrzlým úsměvem a grácií lze pořádně až v teple na jaře. Je k tomu ale třeba zdravé vzezření a notná dávka vkusu (nebo nespoutané odvahy), čemuž kapesník u nosu, únava až vyčerpání a kašlající projev přitažlivosti nepřidá.
Když ale spojíte módní s užitečným a nahřívaje se na slunci budete popíjet trendy horké nápoje a teplé freshe, pojídat skvělé lehké saláty a 3x denně slupnete 5 dražé léku Wobenzym kvůli imunitě, budete uvolněně zdravě nejen vypadat, ale také se cítit. Rozšafnost, energičnost, jiskra v oku a možná až mírná lehkovážnost je mnohem víc sexy než přátelům z postele po telefonu horečnatě líčit, proč nemůžete jít večer do kina a na drink.
A pokud vás už ta druhá společensky neatraktivní varianta postihla, pomozte svojí již pokořené obranyschopnosti aktuálně a k nasazeným lékům od lékaře přidejte enzymoterapii, jako podporu při léčbě a v rekonvalescenci, abyste nezabředly do vleklých chronických potíží a dostaly se do kondice v nejkratším nožném čase. Lék Wobenzym zrychlí přísun protilátek k zasaženým místům, omezí bolest i otoky a zkrátí i zmírní průběh nemoci tak, že nebudete muset ani svou krátkou indispozici nikomu vysvětlovat.

Zdravotní kredit

Jaro je na dohled a slunce sílí! Alespoň v kalendáři. V závislosti na tom, čemu kdo říká „ráno“, už mnozí z nás ráno vstávají nebo odcházejí do práce za světla. Ale držte si čepice, a to doslova!
Než do kostí po zimním vyčerpání nabereme dost jarní energie, světla, slunce, síly, tepla nebo jakkoli to vnímáte vy, jsme stále jen v dobíjecím režimu. Jakmile se prohřešíme proti triu teplo – vitamíny – spánek, není moc z čeho brát, sejme nás první kolem letící virus. A žádný jarní outfit a líčení nevykompenzuje opuchlé oči, rudý nos a všeobecně nezdravé vzezření.
Tělesné, a ač to nemusí být zřejmé na první pohled nebo dojem, i duševní baterky jsou prostě vybité. Není příliš známé, že právě na začátku jara, bývají statisticky (a o to víc lidsky) nejtragičtější ztráty na životech mezi lidmi bez domova.
Ať jsou jakkoli babičkovské rady typu - teplo přes záda a od nohou - čepici do čela - a nepij to studený – notoricky nenáviděné, neznamená to, že nejsou pravdivé. Moderní babičky ale ještě dodávají, že velmi posilující a nápomocné, nicméně rovněž mnoha desetiletími osvědčené, je dobití zdravotního kreditu pomocí enzymoterapie složené z obdobných enzymů, které užívá naše tělo ve stavu ohrožení, kdy je třeba nastartovat rychle imunitu.
Pokud se preventivně, a po zimě i dodatečně, dovybavíme příslušnými enzymy (lék Wobenzym 3x denně 5 dražé), bude náš organismus odolný a jarně neodolatelný zároveň! Teprve v takovém stavu je možné s úspěchem usmlouvat na babičce ještě o pár centimetrů kratší sukni a hlubší výstřih. :)

Jak pomoci skalpelu

Ať už se chystáte do nemocnice pod skalpel coby maminka s indikací porod sekcí neboli na císařský porod, k napravení poškozených kostí či kloubů nebo k opravě nefunkčních či neestetických měkkých tkání, budete řešit kvalitu, rychlost a rozsah hojení pooperační rány. Podle toho, zda vše proběhne bez komplikací či naopak, budete se věnovat různě dlouhé a různě široké či takřka nepostřehnutelné jizvě. Aby následky operace právě v podobě jizvy byly co nejméně viditelné a dlouhodobě nebolestivé, přibalte si s sebou, pokud vám to už lékař nedoporučil, balení léku Wobenzym. Kromě toho, že omezí bolest, což pro příznivé hojení hodně znamená, hlavně pomocí enzymů obdobných jako užívá naše vlastní tělo nastartuje ihned po výkonu hojivé procesy a omezí nežádoucí otoky, které pooperační stav často zkomplikují.
V celkově žádoucím klidovém pooperačním stavu na lůžku enzymy podporují právě nedostatkem pohybu zpomalený oběh lymfy. Právě lymfatický oběh výrazně podporuje přísun protilátek a odbourávání toxických látek, takže právě tato pomoc enzymů je v tomto případě na místě.
Po dohodě s lékařem nasaďte první dávku 7 dražé s první pevnou stravou, pak pokračujte v tomtéž množství 2x denně nejméně po dobu 7 dní. V případě potřeby nasazení zajišťovacích antibiotik, zvyšuje a zefektivňuje enzymoterapie jejich účinnost.
Pokud enzymoterapii chcete využít i jako prevenci, imunitní ochranu pro zvýšení celkové odolnosti organismu, pokračujte v užívání léku Wobenzym po dobu 8 – 10 týdnů. Více na www.wobenzym.cz

Komentáře

Wobenzym

Wobenzym jsem začala brát po operaci a musím říci, že jsem u něj již v pravidelných kúrách zůstala.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk a tím zamezuje automatickému odesílání spamu
Image CAPTCHA
Zadejte znaky z obrázku

Novinky do emailu

Chcete, aby Vám nic neuniklo? Zaregistrujte prosím váš email a 1x týdně obdržíte kompletní seznam novinek ze serveru.

Přihlášení